Agnieszka

Z wykształcenia Pani socjolog. Od zawsze jednak artystyczna dusza. Lubi malować, rysować, wycinać, projekować, kleić i aranżować. W fotografii odnalazła swoją pasją i dzieli ją wspólnie z Hubertem już od 6 lat. Obecnie rozwija swoje umiejętności w projektowaniu graficznym. Nieustannie coś wymyśla, tworzy coś z niczego, uczy się nowych technik tj. szycie, szydełkowanie czy też obsługi nowych programów graficznych. Jak na estetką przystało, marzy o podróżach i pięknych widokach.

 

Specjalizuje się w fotografii kobiet i dzieci. Dziłki współpracy z nimi nauczyła się ciepliwości i jeszcze większej empatii oraz wrażliwości na innych. Członkini Klubu Fotografów Dziecięcych.

 

Współpraca z rodzicami i dziećmi sprawia jej dużo satysfakcji, sprzyja ona zawiązywaniu nowych przyjaźni. Lubi z nimi rozmawiać i dzielić się swoimi przemyśleniami.


Hubert

Absolwent poznańskiego AWF-u na wydziale Turystyki i Rekreacji. Drzemią w nim spore pokłady energii, które często wykorzystuje podczas sesji zdjęciowych. Nie raz wspinał się po budynkach, drzewach, drabinach, by złapać ten najlepszy kadr. Fascynacja fotografią rozpoczęła się od okresu pierwszych aparatów cyfrowych.
Matryce z jednym milionem pixeli były wówczas szczytem możliwości. Mija właśnie 12 lat odkąd nie wypuścił aparatu z ręki. 8 lat temu, gdy na drodze pojawiła się Agnieszka razem postanowili tworzyć i zachwycać.
Specjalizuje się w fotografii reportażowej, ślubnej i reklamowej.


Projekt i wykonanie ELINTER
© 2012